skip to content

Sponsor ons via

“SponsorKliks,

VriendenLoterij

Deel deze pagina


Bezoekers

free counters

Aftellen...

De 11e Friese Masters
heeft reeds plaatsgevonden!

 Resultaten meisjes  geboren in 2004 t/m 2005 Poule  10 ( 4 )
     ! 1 !Jana       Iwanek               NWJV Bezirk Munster
 -52 ! 2 !Sophie     Vrchotickij          NWJV Bezirk Munster
     ! 3 !Alina      Heiden               NWJV Bezirk Munster
 Resultaten meisjes  geboren in 2004 t/m 2005 Poule   1 ( 4 )
     ! 1 !Ronja      Buddenkotte          NWJV Bezirk Munster
 -63 ! 2 !Emma       Senkler              NWJV Bezirk Munster
     ! 3 !Jona       Voigt                NWJV Bezirk Munster
 Resultaten meisjes  geboren in 2002 t/m 2005 Poule  11 ( 3 )
     ! 1 !Helen      Habib                NWJV Bezirk Munster
 -40 ! 2 !Jonna      Groot Zevert         NipponJudoAchterhoek
 Resultaten meisjes  geboren in 2001 t/m 2003 Poule  13 ( 5 )
     ! 1 !Anna       Gossen               JA Stella Bevergern
 -60 ! 2 !Senah      Boonstra             Sportschool Poelstra
     ! 3 !Iza        van Beek             Sportschool Poelstra
 Resultaten meisjes  geboren in 1992 t/m 2000 Poule  12 ( 5 )
     ! 1 !Paula      Borgonje             Shoganai Judo Dronte
 +54 ! 2 !Julia      van der Molen        Sportschool Poelstra
     ! 3 !Fabienne   Enklaar              NipponJudoAchterhoek
 Resultaten jongens  geboren in 2004 t/m 2006 Poule   2 ( 7 )
     ! 1 !Florian    Bcker                NWJV Bezirk Munster
 -42 ! 2 !David      Wien                 NWJV Bezirk Munster
     ! 3 !Daan       Pot                  judoschool Pot      
     ! 4 !Jonas      Nowak                NWJV Bezirk Munster
 Resultaten jongens  geboren in 2004 t/m 2006 Poule   4 ( 3 )
     ! 1 !Lukas      Zijchon              NWJV Bezirk Munster
 -60 ! 2 !Armin      Pacariz              NWJV Bezirk Munster
     ! 3 !Numan      Kaija                NWJV Bezirk Munster
 Resultaten jongens  geboren in 2003 t/m 2006 Poule   3 ( 7 )
     ! 1 !Troy       van der Veen         Team GFA            
 -52 ! 2 !Pepijn     Braam                Shoganai Judo Dronte
     ! 3 !Ragnar     Buddenkotte          NWJV Bezirk Munster
     ! 4 !Remus      Buddenkotte          NWJV Bezirk Munster
 Resultaten jongens  geboren in 1991 t/m 2003 Poule   5 ( 4 )
     ! 1 !Thomas     Kalsbeek             Sportschool Poelstra
 -73 ! 2 !Jay        Maciel               OG Jiu Jitsu NL     
     ! 3 !Pepijn     Bosvelt              judoschool herman Bo
 Resultaten jongens  geboren in 1963 t/m 1990 Poule   9 ( 6 )
     ! 1 !Stefan     Greuter              de Mattkloppers     
 -73 ! 2 !Peter      Verschure            Budo Ryu Kenshin    
     ! 3 !Harry      Martens              Shoganai Judo Dronte
 Resultaten jongens  geboren in 1963 t/m 2003 Poule   6 ( 7 )
     ! 1 !Paul       van der Kooi         OG Jiu Jitsu NL     
 -81 ! 2 !Bram       Brandsema            Tachi Beilen        
     ! 3 !Stefan     Beeftink             NipponJudoAchterhoek
     ! 4 !Andre      Buze                 OG Jiu Jitsu NL     
 Resultaten jongens  geboren in 1963 t/m 2003 Poule   7 ( 6 )
     ! 1 !Arnoud     Terpstra             Team GFA            
 -90 ! 2 !Stefan     Sulkers              de Mattkloppers     
     ! 3 !Robert     van der Wal          Sportschool Poelstra
 Resultaten jongens  geboren in 1963 t/m 2003 Poule   8 ( 7 )
     ! 1 !Robin      Kalsbeek             Sportschool Poelstra
 +90 ! 2 !Tor        Hermansen            de Mattkloppers     
     ! 3 !Ramiro     Wijbolts             BJJ Team Ede        
     ! 4 !Nick       Dijkstra             Team GFA