skip to content

Inschrijven

Gesloten, max. aantal deelnemers bereikt.

Sponsor ons via

“SponsorKliks,

VriendenLoterij

Deel deze pagina


Bezoekers

free counters

Aftellen...

De 12e Friese Masters
heeft reeds plaatsgevonden!

 Resultaten meisjes  geboren in 2009 t/m 2010 Poule   1 ( 5 )
     ! 1 !Nikki      Adema                Sportc.Akkermans    
 -25 ! 2 !Marit      Bolte                SV Kodokan Purmerend
     ! 3 !Dianne     Mensink              j.v.Zempo/J.I.Noord
 Resultaten meisjes  geboren in 2009 t/m 2010 Poule   2 ( 7 )
     ! 1 !Sterre     Schonewille          Asahi               
 -28 ! 2 !Bente      van Alteren          Hikari              
     ! 3 !Nadja      Rokic                Kings               
     ! 3 !Emmy       Sprenger             J.E.S Heerenveen    
 Resultaten meisjes  geboren in 2009 t/m 2010 Poule   4 ( 7 )
     ! 1 !Inaya      Verharen             Kings               
 -36 ! 2 !Elske      van der Veen         Kings               
     ! 3 !Mirtha     Hartman              Sportc.Akkermans    
     ! 3 !Charel     Scholtens            judo ryu Muntendam  
 Resultaten meisjes  geboren in 2007 t/m 2008 Poule   3 ( 6 )
     ! 1 !Maaike     Hoogeveen            JV Kodokan          
 -28 ! 2 !Maartje    Velstra              FMT Sport           
     ! 3 !Kyara      Vonk                 Sportc.Akkermans    
     ! 3 !Danique    Meijer               j.v.Zempo/J.I.Noord
 Resultaten meisjes  geboren in 2007 t/m 2008 Poule   5 ( 8 )
     ! 1 !Ciska      Adema                Sportc.Akkermans    
 -32 ! 2 !Pietsje    Kats                 J.E.S Heerenveen    
     ! 3 !Rinske     Spinder              Marco Oord          
     ! 3 !Elise      Rustige              Team Veendam-Hoogez.
 Resultaten meisjes  geboren in 2007 t/m 2008 Poule   6 ( 9 )
     ! 1 !SAnne      Hartman              Sportc.Akkermans    
 -36 ! 2 !Chloe      Snip                 Team Veendam-Hoogez.
     ! 3 !Laura      Visser               Sportland           
     ! 3 !Leah       Offenberg            Sportschool de Leeuw
 Resultaten meisjes  geboren in 2007 t/m 2009 Poule   7 (12 )
     ! 1 !Sanne      Hartman              Sportc.Akkermans    
 -40 ! 2 !Chee       Graaff               Geelhoed            
     ! 3 !Mila       Boelsma              J.E.S Heerenveen    
     ! 3 !Faye       Spinder              J.E.S Heerenveen    
 Resultaten meisjes  geboren in 2007 t/m 2008 Poule   8 ( 4 )
     ! 1 !Isa        Boersma              Dijkmansport        
 -48 ! 2 !Abigail    Stal                 Team Veendam-Hoogez.
 Resultaten meisjes  geboren in 2007 t/m 2008 Poule   9 ( 3 )
     ! 1 !Ashley     Scheurwater          Shoganai Judo Dronte
 +48 ! 2 !Doutzen    van der Polder       FMT Sport           
 Resultaten meisjes  geboren in 2004 t/m 2006 Poule  10 ( 8 )
     ! 1 !Milou      Hendriks             Kings               
 -36 ! 2 !Zoe        van den Berg         judo ver Ijsselmeer
     ! 3 !Anouk      Adema                Sportc.Akkermans    
     ! 3 !Rumaisa    Ifrasan              Marco Oord          
 Resultaten meisjes  geboren in 2004 t/m 2006 Poule  11 ( 7 )
     ! 1 !Helen      Habib                NWJV Bezirk Munster
 -40 ! 2 !Fleur      Sinnema              Tom van der Kolk    
     ! 3 !Lois       Klein                Judovereniging Vos  
     ! 3 !Jonna      Dijkstra             Sportc.Akkermans    
 Resultaten meisjes  geboren in 2004 t/m 2006 Poule  12 ( 9 )
     ! 1 !Aisa       Vijent               Van De KAmp Sport   
 -44 ! 2 !Marieke    Hielema              Judo Grootegast     
     ! 3 !Ilse       Dijkstra             J.E.S Heerenveen    
     ! 3 !Fenna      Kosters              JC Zuidland-Heenvlie
 Resultaten meisjes  geboren in 2004 t/m 2006 Poule  14 (13 )
     ! 1 !Amber      Musters              Team Veendam-Hoogez.
 -48 ! 2 !Dane       Bolijn               Team Coolen         
     ! 3 !Bo         Steffers             J.E.S Heerenveen    
     ! 3 !Sophie     Vrchotickij          NWJV Bezirk Munster
 Resultaten meisjes  geboren in 2004 t/m 2006 Poule  16 (10 )
     ! 1 !Rixt       Geertsma             Kings               
 -52 ! 2 !Layla      Marjane              Team Veendam-Hoogez.
     ! 3 !Jana       Iwanek               NWJV Bezirk Munster
     ! 3 !Sarah      Driel van            Team Veendam-Hoogez.
 Resultaten meisjes  geboren in 2004 t/m 2006 Poule  18 ( 8 )
     ! 1 !Joyce      de Vries             Judotopsport OG     
 -57 ! 2 !Esther     Kleinlugtenbelt      Judotopsport OG     
     ! 3 !Emma       Senkler              NWJV Bezirk Munster
     ! 3 !Celeste    Ebbinge              j.v.Zempo/J.I.Noord
 Resultaten meisjes  geboren in 2004 t/m 2006 Poule  21 ( 7 )
     ! 1 !Daphne     de Jong              Kings               
 -63 ! 2 !Lieve      Vanderheijden        Team Veendam-Hoogez.
     ! 3 !Ronja      Buddenkotte          NWJV Bezirk Munster
     ! 3 !Naomi      Nijkamp              Dijkmansport        
 Resultaten meisjes  geboren in 2004 t/m 2006 Poule  24 ( 3 )
     ! 1 !Dilara     Sahin                Bijsterbosch        
 -70 ! 2 !Agnes      Elzinga              Kings               
 Resultaten meisjes  geboren in 2001 t/m 2003 Poule  13 ( 3 )
     ! 1 !Floor      Maats                Judovereniging Vos  
 -44 ! 2 !Marie      Heeb                 Judoclub Hennef     
 Resultaten meisjes  geboren in 2001 t/m 2003 Poule  15 ( 5 )
     ! 1 !Melany     Rossen               Team Veendam-Hoogez.
 -48 ! 2 !Floor      Maats                Judovereniging Vos  
     ! 3 !Linda      Agterberg            Tom van der Kolk    
 Resultaten meisjes  geboren in 2001 t/m 2003 Poule  17 ( 7 )
     ! 1 !Berber     Ludema               Kings               
 -52 ! 2 !Manon      Poelsma              J.E.S Heerenveen    
     ! 3 !Lisa       Zhang                Team Veendam-Hoogez.
     ! 3 !Lisa       van der Meijden      Bijsterbosch        
 Resultaten meisjes  geboren in 2001 t/m 2003 Poule  19 (13 )
     ! 1 !Demi       Putman               Judo Zutphen        
 -57 ! 2 !Joia       Hiemstra             Shoganai Judo Dronte
     ! 3 !Annick     Baas                 Tom van der Kolk    
     ! 3 !Maartje    Daamen               judoteam IJsselmond
 Resultaten meisjes  geboren in 2001 t/m 2003 Poule  22 ( 7 )
     ! 1 !Anna       Gossen               JA Stella Bevergern
 -63 ! 2 !Dieuwertje Lanters              Budo Sport Shizentai
     ! 3 !Naomi      Hogeman              Judo Zutphen        
     ! 3 !Famke      Linnebank            judo ver Ijsselmeer
 Resultaten meisjes  geboren in 2001 t/m 2003 Poule  25 ( 5 )
     ! 1 !Cheyenne   van der Sluis        Dijkmansport        
 -70 ! 2 !Bente      Egeter               Bijsterbosch        
     ! 3 !Fabienne   Enklaar              NipponJudoAchterhoek
     ! 3 !
 Resultaten meisjes  geboren in 2000 t/m 2002 Poule  65 ( 4 )
     ! 1 !Sandra     van Ballegooijen     Judotopsport OG     
 -82 ! 2 !Renske     Uijthof              Judoschool Haagsma  
 Resultaten meisjes  geboren in 1984 t/m 2000 Poule  20 ( 6 )
     ! 1 !Paula      Borgonje             Shoganai Judo Dronte
 -57 ! 2 !Kimberly   Smit                 Team Veendam-Hoogez.
     ! 3 !Mona       Heeb                 Judoclub Hennef     
     ! 3 !Anna       Raspe                Team Veendam-Hoogez.
 Resultaten meisjes  geboren in 1984 t/m 2000 Poule  23 ( 7 )
     ! 1 !Fleur      Douwes               Team Veendam-Hoogez.
 -70 ! 2 !Kim        Smit                 Team Veendam-Hoogez.
     ! 3 !Amy        Smit                 Team Veendam-Hoogez.
     ! 3 !Josine     van Eck              de Mattekloppers    
 Resultaten jongens  geboren in 2010 t/m 2010 Poule  28 ( 6 )
     ! 1 !Friso      Elzinga              Kings               
 -26 ! 2 !Kyle       Stendert             Bakkersports Schagen
     ! 3 !Denvey     van der Linden       Bakkersports Schagen
     ! 3 !Nick       Tillema              Shoganai Judo Dronte
 Resultaten jongens  geboren in 2009 t/m 2010 Poule  30 ( 9 )
     ! 1 !Cyano      Hunting              Bakkersports Schagen
 -30 ! 2 !Mike       Elgers               JC Zuidland-Heenvlie
     ! 3 !Carsten    Bongaarts            Shoganai Judo Dronte
     ! 3 !Jarno      Veenstra             Kings               
 Resultaten jongens  geboren in 2009 t/m 2010 Poule  32 ( 5 )
     ! 1 !Ties       van Woensel          Team Coolen         
 -34 ! 2 !Sem        Ter bekke            Judo losser         
     ! 3 !Sem        Busman               Marco Oord          
 Resultaten jongens  geboren in 2009 t/m 2010 Poule  34 ( 7 )
     ! 1 !Job        Nauta                Sakura Eelde        
 -42 ! 2 !Alex       Rollgeiser           BGS Emmerich eV.    
     ! 3 !Douwe Ynse Krijgsman            Koka Sexbierum      
     ! 3 !Roos       Tillema              Shoganai Judo Dronte
 Resultaten jongens  geboren in 2007 t/m 2009 Poule  29 ( 8 )
     ! 1 !Johnvincen Kuipers              J.E.S Heerenveen    
 -26 ! 2 !Rutger     Eijzenga             Sportc.Akkermans    
     ! 3 !Chris      Korver               Bakkersports Schagen
     ! 3 !Michel     Guikema              Sportschool de Leeuw
 Resultaten jongens  geboren in 2007 t/m 2008 Poule  31 ( 7 )
     ! 1 !Jayden     Tijdeman             Bakkersports Schagen
 -30 ! 2 !RiemerJelt Buwalda              Kings               
     ! 3 !Arjen      Varisli              Shoganai Judo Dronte
     ! 3 !Thijn      Leistra              Sakura Eelde        
 Resultaten jongens  geboren in 2007 t/m 2008 Poule  33 (19 )
     ! 1 !Brian      Smid                 Kings               
 -34 ! 2 !Zepp       Wit                  Yamaguchi           
     ! 3 !Luca       Richardson           Judoschool Haagsma  
     ! 3 !Max        Wegdam               JV THAG             
 Resultaten jongens  geboren in 2007 t/m 2008 Poule  35 (24 )
     ! 1 !Max        Tillema              Shoganai Judo Dronte
 -38 ! 2 !Bj         Schippers            Bakkersports Schagen
     ! 3 !Rens       Loohuis              JV THAG             
     ! 3 !Brent      van der Ent          JC Zuidland-Heenvlie
 Resultaten jongens  geboren in 2007 t/m 2008 Poule  36 ( 8 )
     ! 1 !Tijs       Kubbenga             Team Veendam-Hoogez.
 -42 ! 2 !Robert     Tonijan              Sportinn            
     ! 3 !Rens       Meier                Bakkersports Schagen
     ! 3 !Jorn       Baalmans             J.E.S Heerenveen    
 Resultaten jongens  geboren in 2007 t/m 2009 Poule  37 (10 )
     ! 1 !Thijs      Visser               Sportschool de Leeuw
 -48 ! 2 !Mart       Leistra              Sakura Eelde        
     ! 3 !Jouke      Kingma               Kings               
     ! 3 !Tristan    Oijnhausen           Team Veendam-Hoogez.
 Resultaten jongens  geboren in 2007 t/m 2008 Poule  38 ( 5 )
     ! 1 !Kelvin     de Haan              Sportinn            
 +48 ! 2 !Thijn      Ballering            Verbueken Sports    
     ! 3 !Merijn     Werkman              j.v.Zempo/J.I.Noord
 Resultaten jongens  geboren in 2006 t/m 2006 Poule  41 (14 )
     ! 1 !Justin     Booij                Team Veendam-Hoogez.
 -42 ! 2 !Cas        Bolijn               Team Coolen         
     ! 3 !Marc       Veenstra             Kings               
     ! 3 !Jarno Shih Bronsvoord           JV THAG             
 Resultaten jongens  geboren in 2006 t/m 2006 Poule  42 (11 )
     ! 1 !Thom       Bouwmeester          Kings               
 -46 ! 2 !Kynan      Dobbelaer            Van De KAmp Sport   
     ! 3 !Bob        Tijhuis              Judoschool Haagsma  
     ! 3 !Stan       de Laleijne          Dojo 't Loo         
 Resultaten jongens  geboren in 2004 t/m 2006 Poule  39 (14 )
     ! 1 !Sil        Velstra              FMT Sport           
 -34 ! 2 !Mark       Klokman              Kings               
     ! 3 !Boaz       Elzinga              Kings               
     ! 3 !Omar       Rokic                Kings               
 Resultaten jongens  geboren in 2004 t/m 2006 Poule  40 (20 )
     ! 1 !Tristan    Vreeling             Tom van der Kolk    
 -38 ! 2 !Nick       Brouwer              Budo Sport Shizentai
     ! 3 !Elvin      Groefsema            Dojo 't Loo         
     ! 3 !Olivier    de Graaf             Bakkersports Schagen
 Resultaten jongens  geboren in 2004 t/m 2005 Poule  61 (14 )
     ! 1 !Esben      Poelstra             Sportschool Poelstra
 -42 ! 2 !Florian    Bcker                NWJV Bezirk Munster
     ! 3 !Tom        Akker                Judovereniging Vos  
     ! 3 !Daan       Pot                  judoschool Pot      
 Resultaten jongens  geboren in 2004 t/m 2005 Poule  62 (18 )
     ! 1 !Quinten    van der Veen         Kings               
 -46 ! 2 !Twan       Cremer               Judoschool Haagsma  
     ! 3 !Matyas     Tinkoczij            Bijsterbosch        
     ! 3 !Leco       Terpstra             Kings               
 Resultaten jongens  geboren in 2004 t/m 2006 Poule  44 (13 )
     ! 1 !Ruben Shih Bronsvoord           JV THAG             
 -50 ! 2 !Nils       Baalmans             J.E.S Heerenveen    
     ! 3 !Twan       Katoele              j.v.Zempo/J.I.Noord
     ! 3 !Nigel      Groot                Bakkersports Schagen
 Resultaten jongens  geboren in 2004 t/m 2006 Poule  46 (18 )
     ! 1 !Troy       van der Veen         Kings               
 -55 ! 2 !Sem        Walinga              Kings               
     ! 3 !Giel       Dol                  J.E.S Heerenveen    
     ! 3 !Pepijn     Braam                Shoganai Judo Dronte
 Resultaten jongens  geboren in 2004 t/m 2006 Poule  48 ( 7 )
     ! 1 !Sven       Oostrum van          Team Veendam-Hoogez.
 -60 ! 2 !Finn       Raterink             Shoganai Judo Dronte
     ! 3 !Mathijs    Pietersma            Sportschool Poelstra
     ! 3 !Stefan     van Ballegooijen     Judotopsport OG     
 Resultaten jongens  geboren in 2004 t/m 2006 Poule  50 ( 3 )
     ! 1 !Wouter     de Boer              Van De KAmp Sport   
 -73 ! 2 !Tim        Buil                 NipponJudoAchterhoek
 Resultaten jongens  geboren in 2001 t/m 2003 Poule  43 ( 4 )
     ! 1 !Rian       Meijers              Judoschool Haagsma  
 -46 ! 2 !Milan      de Klein             judo ryu Muntendam  
 Resultaten jongens  geboren in 2001 t/m 2003 Poule  45 ( 5 )
     ! 1 !Ruben      De Wal               Dijkmansport        
 -50 ! 2 !Julian     Boijenga             Dijkmansport        
     ! 3 !Tim        De Boer              HABC Dun Hong       
 Resultaten jongens  geboren in 2001 t/m 2003 Poule  47 (11 )
     ! 1 !Francisco  Steen van der        Shoganai Judo Dronte
 -55 ! 2 !Jonne      Coolegem             Dojo 't Loo         
     ! 3 !Mink       Willemsen            Judo Zutphen        
     ! 3 !Jay        Mossel               judoteam IJsselmond
 Resultaten jongens  geboren in 2001 t/m 2003 Poule  49 (17 )
     ! 1 !Tim        de Vrught            Budo Sport Shizentai
 -60 ! 2 !Kay        Nuij                 JC Zuidland-Heenvlie
     ! 3 !Sander     Hoogeveen            Team Veendam-Hoogez.
     ! 3 !Kaesey     Milton               Shoganai Judo Dronte
 Resultaten jongens  geboren in 2001 t/m 2003 Poule  51 (22 )
     ! 1 !Ruben      Mourik van           Shoganai Judo Dronte
 -66 ! 2 !Marthijn   Girbes               judoteam IJsselmond
     ! 3 !William    Grolleman            judoteam IJsselmond
     ! 3 !Mathijs    Ende van de          Team Veendam-Hoogez.
 Resultaten jongens  geboren in 2001 t/m 2003 Poule  53 (13 )
     ! 1 !Sem        Kroeger              Sportc.Akkermans    
 -73 ! 2 !Jip        Christenhusz         Judo Zutphen        
     ! 3 !Guido      Kikkert              j.v.Zempo/J.I.Noord
     ! 3 !Nico       van Rijn             judoteam IJsselmond
 Resultaten jongens  geboren in 2001 t/m 2003 Poule  55 ( 9 )
     ! 1 !Maikel     Frank                Ben Rietdijk        
 -81 ! 2 !Finn       Veldman              Bijsterbosch        
     ! 3 !Jens       Kuin                 Team Veendam-Hoogez.
     ! 3 !Rens       Kroese               Lu Gia Jen          
 Resultaten jongens  geboren in 2001 t/m 2003 Poule  57 ( 4 )
     ! 1 !Tsjuck     Kingma               Team Veendam-Hoogez.
 +81 ! 2 !Elian      Derksen              Budo Sport Shizentai
 Resultaten jongens  geboren in 1963 t/m 2000 Poule  52 ( 3 )
     ! 1 !Albert     Westerhof            Judo Grootegast     
 -66 ! 2 !Steven     van Ommen            judoteam IJsselmond
 Resultaten jongens  geboren in 1963 t/m 2000 Poule  54 ( 3 )
     ! 1 !Matthijs   Woolderink           JV THAG             
 -73 ! 2 !Harry      Martens              Shoganai Judo Dronte
 Resultaten jongens  geboren in 1963 t/m 2000 Poule  56 ( 6 )
     ! 1 !Muzafar    Shirinov             Sportc.Akkermans    
 -81 ! 2 !Sil        Bleeker              Sportc.Akkermans    
     ! 3 !Vincent    Mourik van           Shoganai Judo Dronte
     ! 3 !Roy        Putter de            Shoganai Judo Dronte
 Resultaten jongens  geboren in 1963 t/m 2000 Poule  58 ( 8 )
     ! 1 !Stefan     Sulkers              de Mattekloppers    
 -90 ! 2 !Tim        Schaper              Yamaguchi           
     ! 3 !Robert     van der Wal          Sportschool Poelstra
     ! 3 !Luc        de Greef             Judo Zutphen        
 Resultaten jongens  geboren in 1963 t/m 2000 Poule  59 ( 2 )
 +90 ! 1 !Robin      Kalsbeek             Sportschool Poelstra