skip to content

Sponsor ons via

“SponsorKliks,

VriendenLoterij

Deel deze pagina


Bezoekers

free counters

Aftellen...

De 10e Friese Masters
heeft reeds plaatsgevonden!

 Resultaten meisjes  geboren in 1972 t/m 1998 Poule   1 ( 4 )
     ! 1 !Sanne      Vermeer              Poelstra           
 -63 ! 2 !Ancella    Posthumus            JV Vos             
     ! 3 !Michelle   Mellema              SI Steringa        
     ! 4 !
 Resultaten meisjes  geboren in 1972 t/m 1998 Poule   2 ( 2 )
     ! 1 !Nadine     Laarman              Gracie Barra Groning
 -70 ! 2 !Hilde      Braam                Gracie Barra Groning
     ! 3 !
     ! 4 !
 Resultaten meisjes  geboren in 1964 t/m 1971 Poule   9 ( 3 )
     ! 1 !Antoinette v.d. Wal             Poelstra           
 -63 ! 2 !Annet      van den Broek        Poelstra           
     ! 3 !Anouschka  Hilbrands            Poelstra           
     ! 4 !
 Resultaten jongens  geboren in 1979 t/m 1996 Poule   3 ( 4 )
     ! 1 !Glenn      Dijkstra             Poelstra           
 -66 ! 2 !Samuel     Tirtha               Fusionfights/UCT gro
     ! 3 !Alan       Weering              Gracie Barra Groning
     ! 4 !
 Resultaten jongens  geboren in 1974 t/m 1996 Poule   6 ( 8 )
     ! 1 !Johan      Jaspers Fajer        Anbergen           
 -81 ! 2 !Ronald     Roberti              Poelstra           
     ! 3 !Robert     van der Wal          Poelstra           
     ! 4 !Marc       Stol                 Poelstra           
 Resultaten jongens  geboren in 1966 t/m 1998 Poule   5 ( 5 )
     ! 1 !Stefan     Greuter              Judoschool Hensema 
 -73 ! 2 !Johan      Werk                 SJOK               
     ! 3 !Lawrence   Cadogan              Fusionfights/UCT gro
     ! 4 !
 Resultaten jongens  geboren in 1953 t/m 1998 Poule   8 ( 6 )
     ! 1 !Nico       Veenstra             SJOK               
 +90 ! 2 !Johan      Holstein             Judoschool Hensema 
     ! 3 !Ying       Hao                  Gracie Barra Groning
     ! 4 !Peter      Frenaij              Sportinn Steenwijk