skip to content

Sponsor ons via

“SponsorKliks,

VriendenLoterij

Deel deze pagina


Bezoekers

free counters

Aftellen...

Nog 24 dagen
tot de 10e Friese Masters!

 Resultaten meisjes geboren in 1993 t/m 2000 Poule   1 ( 3 )
     ! 1 !Paula      Borgonje             Shoganai           
 -57 ! 2 !Dorien     Kerssies             Tachi Beilen       
     ! 3 !Senah      van der Wal          Sportschool Poelstra
 Resultaten meisjes geboren in 1993 t/m 2000 Poule   2 ( 3 )
     ! 1 !Sanne      Vermeer              Sportschool Poelstra
 -70 ! 2 !Merlissa   Scholing             BSV Anbergen Drenthe
     ! 3 !Hieke      Westerhof            JV Grootegast      
 Resultaten jongens geboren in 1995 t/m 1998 Poule  10 ( 4 )
     ! 1 !Jesse      Krekelaar            JV Grootegast      
 -73 ! 2 !Jorrit     Kloetstra            De Mattekloppers   
     ! 3 !Bouke      Ras                  sportcen Graafland 
     ! 4 !Marc       Swiers               Sportschool Poelstra
 Resultaten jongens geboren in 1965 t/m 1998 Poule   3 ( 7 )
     ! 1 !Albert     Westerhof            JV Grootegast      
 -66 ! 2 !Martin     Schipper             Tachi Beilen       
     ! 3 !Leroy      Schuijers            BSV Anbergen Drenthe
     ! 4 !Jacob      Koornstra            Sportschool Poelstra
 Resultaten jongens geboren in 1965 t/m 1990 Poule   4 ( 5 )
     ! 1 !Stefan     Greuter              Judoschool Hensema 
 -73 ! 2 !Glenn      Dijkstra             Sportschool Poelstra
     ! 3 !Hendrik    Hensema              Team GFA           
     ! 4 !Pieter     Jasperse             Budosport Rust     
 Resultaten jongens geboren in 1965 t/m 1998 Poule   5 ( 6 )
     ! 1 !Robert     van der Wal          Sportschool Poelstra
 -81 ! 2 !Johan      Jaspers Faijer       BSV Anbergen Drenthe
     ! 3 !Michel     Blaauwgeers          Yoko-Suma          
     ! 4 !Alex       de Vos               Alex de Vos        
 Resultaten jongens geboren in 1965 t/m 1998 Poule   6 ( 5 )
     ! 1 !Stefan     Sulkers              Shoganai           
 -90 ! 2 !Matthijs   de Kivet             Team GFA           
     ! 3 !Erwin      Vos                  Tachi Beilen       
     ! 4 !Jan        de Wit               BSV Anbergen Drenthe
 Resultaten jongens geboren in 1965 t/m 1998 Poule   7 ( 5 )
     ! 1 !Gerben     Boonstra             JV Grootegast      
 +90 ! 2 !Stefan     Plat                 St.Judosport Oost  
     ! 3 !Nick       Dijkstra             Team GFA           
     ! 4 !Edward     Eenkhoorn            St.Judosport Oost