skip to content

Inschrijven

Gesloten, max. aantal deelnemers bereikt.

Sponsor ons via

“SponsorKliks,

VriendenLoterij

Deel deze pagina


Bezoekers

free counters

Aftellen...

De 12e Friese Masters
heeft reeds plaatsgevonden!

 Resultaten meisjes  geboren in 1986 t/m 1999 Poule   1 ( 7 )
     ! 1 !Anna       Ramirez              Team Ramirez        
 -63 ! 2 !Silke      Kloetstra            Sportschool Poelstra
     ! 3 !Merel      Wolthuis             sportcen.Akkermans  
     ! 4 !Ilsa       Beeftink             NipponJudoAchterhoek
 Resultaten meisjes  geboren in 1986 t/m 1999 Poule   2 ( 5 )
     ! 1 !Antoinette Hennink              NipponJudoAchterhoek
 -78 ! 2 !Nadine     Laarman              Renshu Fights       
     ! 3 !Merlissa   Scholing             BSV Anbergen        
     ! 4 !Leena      van den Bos          BSV Anbergen        
 Resultaten jongens  geboren in 1982 t/m 1998 Poule   3 ( 4 )
     ! 1 !Albert     Westerhof            jv Grootegast       
 -66 ! 2 !Robert     Bos                  GSBV DeMattekloppers
     ! 3 !Arne       Knol                 BSV Anbergen        
     ! 4 !Wish       Raspe                Gracie Bara NL      
 Resultaten jongens  geboren in 1982 t/m 1998 Poule   4 ( 6 )
     ! 1 !Stefan     Greuter              Judoschool Hensema  
 -73 ! 2 !Glenn      Dijkstra             Sportschool Poelstra
     ! 3 !Jorrit     Kloetstra            GSBV DeMattekloppers
     ! 4 !Rik        Vermeer              Sportschool Poelstra
 Resultaten jongens  geboren in 1982 t/m 1998 Poule   6 ( 7 )
     ! 1 !Stefan     Sulkers              GSBV DeMattekloppers
 -90 ! 2 !Matthijs   De Kivet             GFA                 
     ! 3 !Reinier    de Vries             Sportschool Poelstra
     ! 4 !Terts      van Bommel           Renshu Fights       
 Resultaten jongens  geboren in 1982 t/m 1998 Poule   9 ( 4 )
     ! 1 !Fabian     Tillmans             GFA                 
 +90 ! 2 !Berry      Wind                 BSV Anbergen Hberg  
     ! 3 !Ricardo    vd Dag               GFA                 
 Resultaten jongens  geboren in 1965 t/m 1981 Poule   5 ( 7 )
     ! 1 !Johan      Jaspers Fayer        BSV Anbergen        
 -81 ! 2 !Peter      Verschure            Budo Ryu Kenshin    
     ! 3 !Martijn    van der Veen         jv Grootegast       
     ! 4 !Bram       Brandsema            Tachi Beilen        
 Resultaten jongens  geboren in 1965 t/m 1981 Poule   7 ( 4 )
     ! 1 !Stefan     Beeftink             NipponJudoAchterhoek
 -90 ! 2 !Erwin      Vos                  Tachi Beilen        
     ! 3 !Ronald     Enklaar              NipponJudoAchterhoek
     ! 4 !Steven     Groot Zevert         NipponJudoAchterhoek
 Resultaten jongens  geboren in 1961 t/m 1981 Poule   8 ( 2 )
     ! 1 !Oleg       Kuznetsova           NipponJudoAchterhoek
 +90 ! 2 !Floor      v.d. Wal             Top Judo Sneek