skip to content

Inschrijven

Gesloten, max. aantal deelnemers bereikt.

Sponsor ons via

“SponsorKliks,

VriendenLoterij

Deel deze pagina


Bezoekers

free counters

Aftellen...

De 12e Friese Masters
heeft reeds plaatsgevonden!

 Resultaten meisjes  geboren in 2003 t/m 2004 Poule   1 ( 3 )
     ! 1 !Jildou     de Jong              Judo Veenwouden    
 -27 ! 2 !Anandi     Bomas                Sportschool Poelstra
     ! 3 !Bryanne    Sietsma              Budovereniging Tori
     ! 3 !
 Resultaten meisjes  geboren in 2003 t/m 2004 Poule   3 ( 3 )
     ! 1 !Amanda     Lich                 Judo Winschoten    
 -32 ! 2 !Lisenka    Bomas                Sportschool Poelstra
     ! 3 !Conchita   Bojawal              SI Rebel           
     ! 3 !
 Resultaten meisjes  geboren in 2001 t/m 2002 Poule   2 ( 7 )
     ! 1 !Antonia    Jakel                TV Eiche Horn Bremen
 -28 ! 2 !Tjibbe     Bonnema              sp.sch. Akkermans  
     ! 3 !Fleur      de Ruijter           Sport Accent       
     ! 3 !Dannique   Breeuwer             SI Rebel           
 Resultaten meisjes  geboren in 2001 t/m 2002 Poule   4 ( 3 )
     ! 1 !Joia       Hiemstra             Van De Kamp Sport  
 -32 ! 2 !Annabel    Weber                BSV Anbergen       
     ! 3 !Marije     Westra               Judoclub Kollum    
     ! 3 !
 Resultaten meisjes  geboren in 2001 t/m 2002 Poule   5 ( 6 )
     ! 1 !Isa        Heideveld            Judo Ryu Muntendam 
 -36 ! 2 !Senah      van der Wal          Judo Witmarsum     
     ! 3 !Jikke      Bijker               SI Edwin Steringa  
     ! 3 !
 Resultaten meisjes  geboren in 2001 t/m 2002 Poule   6 ( 2 )
     ! 1 !Iris       Westerhof            Judo Groningen     
 -40 ! 2 !Dani       Cuperus              Judoclub Kollum    
     ! 3 !
     ! 3 !
 Resultaten meisjes  geboren in 2001 t/m 2002 Poule   7 ( 5 )
     ! 1 !Zowie      Klunder              Judo Groningen     
 -46 ! 2 !Sterre     Nanninga             SI Edwin Steringa  
     ! 3 !Demi       Adelij               sp.sch. Akkermans  
     ! 3 !
 Resultaten meisjes  geboren in 2001 t/m 2002 Poule   8 ( 4 )
     ! 1 !Marit      Kamps                Budovereniging ASAHI
 +49 ! 2 !Noni       Brouwer              Judo Groningen     
     ! 3 !Ilse       Hartman              JV Koka            
     ! 3 !
 Resultaten meisjes  geboren in 1998 t/m 2000 Poule   9 ( 4 )
     ! 1 !Naomi      de Graaff            H.A.B.C Dun Hong   
 -36 ! 2 !Valentina  Stengel              TV Eiche Horn Bremen
     ! 3 !Veerle     Huisman              Budovereniging ASAHI
     ! 3 !
 Resultaten meisjes  geboren in 1998 t/m 2000 Poule  10 (15 )
     ! 1 !Sacha      Buwalda              Shogonai           
 -40 ! 2 !Aniek      Norder               Judo Groningen     
     ! 3 !Michaela   Beres                Judo Veenwouden    
     ! 3 !Nadiah     Krachten             SI Rebel           
 Resultaten meisjes  geboren in 1998 t/m 2000 Poule  12 (11 )
     ! 1 !Pascale    Netzer               Sportschool Poelstra
 -44 ! 2 !Annika     Bast                 TV Eiche Horn Bremen
     ! 3 !Myrddin    Hilbrands            Sportschool Poelstra
     ! 3 !Pia        Sorensen             TV Eiche Horn Bremen
 Resultaten meisjes  geboren in 1998 t/m 2000 Poule  13 ( 8 )
     ! 1 !Savannah   Abdoelhafiezkhan     Jigoro Kano Suriname
 -48 ! 2 !Kyarha     Brouwer              Sportschool Poelstra
     ! 3 !Nynke      van Veen             Judoclub Kollum    
     ! 3 !Hieke      Westerhof            JV Grootegast      
 Resultaten meisjes  geboren in 1998 t/m 2000 Poule  14 (10 )
     ! 1 !Sanne      Vermeer              Sportschool Poelstra
 -52 ! 2 !Naomi      Kuhl                 Judovereniging Vos 
     ! 3 !Kayleigh   Smit                 H.A.B.C Dun Hong   
     ! 3 !Yentel     Rison                Top Judo Utrecht   
 Resultaten meisjes  geboren in 1998 t/m 2000 Poule  17 ( 5 )
     ! 1 !Nohng Nung Slof                 JA Amsterdam       
 -57 ! 2 !Jamila     Klap                 Judo ver Zempo     
     ! 3 !Alie       Weewer               sp.sch. Akkermans  
     ! 3 !
 Resultaten meisjes  geboren in 1998 t/m 2000 Poule  20 ( 4 )
     ! 1 !Julia      Dijkstra             SI Edwin Steringa  
 +57 ! 2 !Stacey     Klunder              Judo Groningen     
     ! 3 !Caitlin    Heerikhuisen         Shogonai           
     ! 3 !
 Resultaten meisjes  geboren in 1996 t/m 1997 Poule  11 ( 3 )
     ! 1 !Silke      Kloetstra            Sportschool Poelstra
 -48 ! 2 !Savannah   Abdoelhafiezkhan     Jigoro Kano Suriname
     ! 3 !Tyana      Hendriksma           Sportschool Poelstra
     ! 3 !
 Resultaten meisjes  geboren in 1996 t/m 1997 Poule  15 ( 8 )
     ! 1 !Myrthe     Assies               Judo Groningen     
 -52 ! 2 !Fleur      den Dekker           Top Judo Utrecht   
     ! 3 !Lydia      Wullschlager         TV Eiche Horn Bremen
     ! 3 !Bodine     Aerts                Kintaiko           
 Resultaten meisjes  geboren in 1996 t/m 1997 Poule  18 (10 )
     ! 1 !Vera       Oosterhuis           Judovereniging Vos 
 -57 ! 2 !Bodine     Sluijs               Tom vd Kolk        
     ! 3 !Michelle   Mellema              SI Edwin Steringa  
     ! 3 !Sarita     Schneider            Judoclub Made      
 Resultaten meisjes  geboren in 1996 t/m 1997 Poule  21 ( 5 )
     ! 1 !Nicole     Folkertsma           Sportschool Poelstra
 -63 ! 2 !Faye       van Rijn             Shogonai           
     ! 3 !Carla      Jansen               sp.sch. Akkermans  
     ! 3 !
 Resultaten meisjes  geboren in 1996 t/m 1997 Poule  23 ( 5 )
     ! 1 !Willeke    Weewer               sp.sch. Akkermans  
 -70 ! 2 !Merel      Visser               Top Judo Utrecht   
     ! 3 !Ilse       Hoevenaar            JT Bijsterbosch    
     ! 3 !
 Resultaten meisjes  geboren in 1996 t/m 1997 Poule  25 ( 2 )
     ! 1 !Saskia     Haarsma              Sportschool Poelstra
 +70 ! 2 !Femke      van der Valk         Jvzwaagwesteinde   
     ! 3 !
     ! 3 !
 Resultaten meisjes  geboren in 1977 t/m 1995 Poule  16 ( 5 )
     ! 1 !Paula      Borgonje             Shogonai           
 -52 ! 2 !Sandra     de Hoop              JV Grootegast      
     ! 3 !Chabeli    Arenberg-Peeters     Lu-Gia-Jen         
     ! 3 !
 Resultaten meisjes  geboren in 1977 t/m 1995 Poule  19 ( 5 )
     ! 1 !Kim        Smit                 Judoschool Veendam 
 -57 ! 2 !Svenja     Seelen               TV Eiche Horn Bremen
     ! 3 !Nicky      van t Hof            Judo Zuidland-Heenvl
     ! 3 !
 Resultaten meisjes  geboren in 1977 t/m 1995 Poule  22 ( 4 )
     ! 1 !Daisy      Kruidenier           Lu-Gia-Jen         
 -63 ! 2 !Danique    Idskes               Van De Kamp Sport  
     ! 3 !Amy        Smit                 Judoschool Veendam 
     ! 3 !
 Resultaten meisjes  geboren in 1977 t/m 1995 Poule  24 ( 6 )
     ! 1 !Natasja    Meijer               Judovereniging Vos 
 -70 ! 2 !Nathalie   Ketting              Judo Zuidland-Heenvl
     ! 3 !Kayla      Ruitenga             Judo Zuidland-Heenvl
     ! 3 !
 Resultaten meisjes  geboren in 1977 t/m 1995 Poule  26 ( 2 )
     ! 1 !Gepke      Koopman              SI Edwin Steringa  
 +70 ! 2 !Renate     van der Steege       JV Thag            
     ! 3 !
     ! 3 !
 Resultaten jongens  geboren in 2003 t/m 2004 Poule  27 ( 4 )
     ! 1 !Ruben      Kugel                Judovereniging Vos 
 -24 ! 2 !Esben      Poelstra             Sportschool Poelstra
     ! 3 !Yoeri      Buiteveld            Sportschool Poelstra
     ! 3 !
 Resultaten jongens  geboren in 2003 t/m 2004 Poule  28 ( 5 )
     ! 1 !Ruben      de Wal               Judo Groningen     
 -27 ! 2 !Xanthy     Dijkstra             SI Edwin Steringa  
     ! 3 !Quinten    van der Veen         Jvzwaagwesteinde   
     ! 3 !
 Resultaten jongens  geboren in 2003 t/m 2004 Poule  29 ( 6 )
     ! 1 !Tiam       Malmoli              Westland Kodokan   
 -30 ! 2 !Philip     van Veen             Top Judo Utrecht   
     ! 3 !Tom        Broenink             JV Thag            
     ! 3 !
 Resultaten jongens  geboren in 2003 t/m 2004 Poule  31 ( 9 )
     ! 1 !Moreno     Felida               Judoschool Hensema 
 -34 ! 2 !Quint      Esselink             Westland Kodokan   
     ! 3 !Anas       Schreuder            Judoschool Veendam 
     ! 3 !Kevin      Swiers               Sportschool Poelstra
 Resultaten jongens  geboren in 2003 t/m 2004 Poule  33 ( 8 )
     ! 1 !Silvan     Bulthuis             Judo ver Zempo     
 -42 ! 2 !Jesse      Ophurum              Van De Kamp Sport  
     ! 3 !Wiggo      Wietasch             Judo Groningen     
     ! 3 !Willem     Nieuwhof             Sportschool Poelstra
 Resultaten jongens  geboren in 2001 t/m 2002 Poule  30 (15 )
     ! 1 !David      Meijwaard            Judo Veenwouden    
 -30 ! 2 !Fabio      Loche                Tom vd Kolk        
     ! 3 !Dian Bo    Blokland             Top Judo Utrecht   
     ! 3 !Nathan     Klokman              Judo Veenwouden    
 Resultaten jongens  geboren in 2001 t/m 2002 Poule  32 (19 )
     ! 1 !Jurrien    Kugel                Judovereniging Vos 
 -34 ! 2 !Bart       Stienstra            Tom vd Kolk        
     ! 3 !Jur        Deurloo              SI Edwin Steringa  
     ! 3 !Ivo        Schuijt              Tom vd Kolk        
 Resultaten jongens  geboren in 2001 t/m 2002 Poule  34 (17 )
     ! 1 !Wouter     Tijink               JV Thag            
 -38 ! 2 !Justin     Wassenaar            Shogonai           
     ! 3 !Max        Benthem              Judo Instituut Noord
     ! 3 !Thomas     Kalsbeek             sportschool de Leeuw
 Resultaten jongens  geboren in 2001 t/m 2002 Poule  35 (15 )
     ! 1 !Redmer     Nicolai              Judo Veenwouden    
 -42 ! 2 !Owen       van Braam            SV Kodokan Purmerend
     ! 3 !Maikel     Frank                Tom vd Kolk        
     ! 3 !Feike      Nieuwhof             Sportschool Poelstra
 Resultaten jongens  geboren in 2001 t/m 2002 Poule  36 ( 9 )
     ! 1 !Bram       van der Elst         Judosch Marco Oord 
 -50 ! 2 !Jeffrey    Bouwes               JV Grootegast      
     ! 3 !Marcel     Luimstra             Judoschool Hensema 
     ! 3 !Olivier    van Voorst           Sportschool Poelstra
 Resultaten jongens  geboren in 2001 t/m 2002 Poule  37 ( 4 )
     ! 1 !Wessel     Cornelisse           JT Bijsterbosch    
 +50 ! 2 !Jeffrey    Bakker               Top Judo Utrecht   
     ! 3 !Roan       Otter                SI Edwin Steringa  
     ! 3 !
 Resultaten jongens  geboren in 1998 t/m 2000 Poule  38 ( 7 )
     ! 1 !Wibren     Assies               Sportschool Poelstra
 -34 ! 2 !Roan       Hendriks             sp.sch. Akkermans  
     ! 3 !Michiel    Kroon                sp.sch. Akkermans  
     ! 3 !Wesley     Schimmel             Sportsch. Venendaal
 Resultaten jongens  geboren in 1998 t/m 2000 Poule  39 (16 )
     ! 1 !Jesse      Wever                SI Edwin Steringa  
 -38 ! 2 !Daniel     Wassenaar            Shogonai           
     ! 3 !Dennis     Leistra              Judo Veenwouden    
     ! 3 !Daan       Moes                 St.Judosport Oost  
 Resultaten jongens  geboren in 1998 t/m 2000 Poule  40 (12 )
     ! 1 !Steven     Kielman              SI Edwin Steringa  
 -42 ! 2 !Nima       Malmoli              Westland Kodokan   
     ! 3 !Jesse      Koopmans             Sportschool Poelstra
     ! 3 !Tom        Hiemstra             SI Edwin Steringa  
 Resultaten jongens  geboren in 1998 t/m 2000 Poule  42 (21 )
     ! 1 !Arthur     Heeres               Shogonai           
 -46 ! 2 !Ivailo     Dijkstra             SI Edwin Steringa  
     ! 3 !Niels      de Boer              Judoclub Made      
     ! 3 !Joris      Boes                 Judo Groningen     
 Resultaten jongens  geboren in 1998 t/m 2000 Poule  43 (16 )
     ! 1 !Lars       Kamphuis             JT Bijsterbosch    
 -50 ! 2 !Marrick    Meijers              JC Krimpernerwaard 
     ! 3 !Peter      van der Brug         SI Edwin Steringa  
     ! 3 !Killian    Zijlstra             Judo Groningen     
 Resultaten jongens  geboren in 1998 t/m 2000 Poule  45 ( 7 )
     ! 1 !Vincent    Bes                  Judo ver Zempo     
 -55 ! 2 !Lammert    Dijkstra             Judosch Marco Oord 
     ! 3 !Mart       Land                 sp.sch. Akkermans  
     ! 3 !Max        van der Heijden      Top Judo Utrecht   
 Resultaten jongens  geboren in 1998 t/m 2000 Poule  47 (11 )
     ! 1 !Ayman      Abdelghani Idrissi   Top Judo Utrecht   
 -60 ! 2 !Bram       Winters              Sc Sonnenberch     
     ! 3 !Sebastiaan van Eck              Judo Groningen     
     ! 3 !Jim        Post                 SI Hoogland        
 Resultaten jongens  geboren in 1998 t/m 2000 Poule  49 ( 8 )
     ! 1 !Jasper     van den Oetelaar     Dai Ippo           
 -66 ! 2 !Rick       Balfoort             Van De Kamp Sport  
     ! 3 !Robin      Kalsbeek             sportschool de Leeuw
     ! 3 !Hylke      Ringenaldus          Budover. Hoogeveen 
 Resultaten jongens  geboren in 1998 t/m 2000 Poule  53 ( 4 )
     ! 1 !Doeke      Faber                sp.sch. Akkermans  
 -81 ! 2 !Rick       Zomer                Westland Kodokan   
     ! 3 !Rowen      Draaijer             JT Bijsterbosch    
     ! 3 !
 Resultaten jongens  geboren in 1996 t/m 1997 Poule  41 ( 2 )
     ! 1 !Rodney     Voskamp              Westland Kodokan   
 -46 ! 2 !Donovan    Fraser               SI Hoogland        
     ! 3 !
     ! 3 !
 Resultaten jongens  geboren in 1996 t/m 1997 Poule  46 (10 )
     ! 1 !Jesse      Krekelaar            Sportschool Poelstra
 -55 ! 2 !Rik        Vermeer              Sportschool Poelstra
     ! 3 !Igor       Geervliet            H.A.B.C Dun Hong   
     ! 3 !Thom       Schoof               Budo Ver. Deventer 
 Resultaten jongens  geboren in 1996 t/m 1997 Poule  48 ( 9 )
     ! 1 !Jesper     Smink                SI Hoogland        
 -60 ! 2 !Igor       Milosevic            SI Edwin Steringa  
     ! 3 !Bjorn      Pennings             Van De Kamp Sport  
     ! 3 !Tim        Veenman              SI Edwin Steringa  
 Resultaten jongens  geboren in 1996 t/m 1997 Poule  50 (12 )
     ! 1 !Sije       Wiersma              Judoschool Veendam 
 -66 ! 2 !Jordi      Meijers              JC Krimpernerwaard 
     ! 3 !Ivo        Hemminga             SI Edwin Steringa  
     ! 3 !Bas        Hobbeling            Sc Sonnenberch     
 Resultaten jongens  geboren in 1996 t/m 1997 Poule  54 (10 )
     ! 1 !Erik       Veldman              ASVD Judo Dronten  
 -73 ! 2 !Joris      Feijen               Top Judo Utrecht   
     ! 3 !Alex       Behrendt             Judoschool Veendam 
     ! 3 !Jan        Reijntjens           Judo Groningen     
 Resultaten jongens  geboren in 1996 t/m 1997 Poule  56 ( 2 )
     ! 1 !Nick       Hoeksema             Judoschool Veendam 
 -81 ! 2 !Pepijn     Griffioen            Kintaiko           
     ! 3 !
     ! 3 !
 Resultaten jongens  geboren in 1996 t/m 1998 Poule  58 ( 2 )
     ! 1 !Gerben     Boonstra             JV Grootegast      
 +81 ! 2 !Ian        Klap                 Judo ver Zempo     
     ! 3 !
     ! 3 !
 Resultaten jongens  geboren in 1983 t/m 1995 Poule  51 ( 4 )
     ! 1 !Danny      Drent                SI Edwin Steringa  
 -60 ! 2 !Sjoerd     Venendaal            Sportsch. Venendaal
     ! 3 !IJsbrand   Kloos                Judo Zuidland-Heenvl
     ! 3 !
 Resultaten jongens  geboren in 1983 t/m 1995 Poule  52 ( 9 )
     ! 1 !Glenn      Dijkstra             Sportschool Poelstra
 -66 ! 2 !Albert     Westerhof            JV Grootegast      
     ! 3 !Aron       Abma                 Sc Sonnenberch     
     ! 3 !Koen       van Vliet            Judo Groningen     
 Resultaten jongens  geboren in 1983 t/m 1995 Poule  55 (17 )
     ! 1 !Arjen      van Dijk             Tom vd Kolk        
 -73 ! 2 !Mark       Ester                JT Bijsterbosch    
     ! 3 !Oliver     Kieviet              Judo Yushi         
     ! 3 !Koen       de Hoog              Judo Zuidland-Heenvl
 Resultaten jongens  geboren in 1983 t/m 1995 Poule  57 (14 )
     ! 1 !Rick       Nieters              Judovereniging Vos 
 -81 ! 2 !Robert     van der Wal          Sportschool Poelstra
     ! 3 !Erwin Jan  van Dijk             Sportschool Poelstra
     ! 3 !Dennis     Puttkammer           Lu-Gia-Jen         
 Resultaten jongens  geboren in 1983 t/m 1995 Poule  59 ( 6 )
     ! 1 !Thomas     Attema               SI Hoogland        
 -90 ! 2 !Martijn    de Groot             Sportschool Poelstra
     ! 3 !Robert     van der Wal          Sportschool Poelstra
     ! 3 !
 Resultaten jongens  geboren in 1983 t/m 1995 Poule  60 ( 2 )
     ! 1 !Niels      Evers                Sportschool Poelstra
 +90 ! 2 !Jorno      Mullekes             Top Judo Utrecht   
     ! 3 !
     ! 3 !