skip to content

Inschrijven

Gesloten, max. aantal deelnemers bereikt.

Sponsor ons via

“SponsorKliks,

VriendenLoterij

Deel deze pagina


Bezoekers

free counters

Aftellen...

Nog 214 dagen
tot de 13e Friese Masters!

 Resultaten meisjes  geboren in 2000 t/m 2003 Poule   1 ( 6 )
     ! 1 !Karmen     Lohstroh             Hadashi Furstenau   
 -57 ! 2 !Anne       Berg                 Sportschool Poelstra
     ! 3 !Lisenka    Bomas                Sportschool Poelstra
     ! 4 !Anna Fleur Visser               Sportschool Poelstra
 Resultaten meisjes  geboren in 1960 t/m 2002 Poule   3 ( 4 )
     ! 1 !Antoinette Hennink              NipponJudoAchterhoek
 -76 ! 2 !Suze       Assendelft           NipponJudoAchterhoek
     ! 3 !Stefanie   Brwer                Hadashi Furstenau   
 Resultaten meisjes  geboren in 1956 t/m 1997 Poule  15 ( 5 )
     ! 1 !Anna       Ramirez              Team Ramirez        
 -57 ! 2 !Julia      van der Molen        Sportschool Poelstra
     ! 3 !Ilsa       Beeftink             NipponJudoAchterhoek
     ! 4 !Theresa    Lutter               TB Weiden / GER     
 Resultaten jongens  geboren in 2003 t/m 2005 Poule   4 ( 3 )
     ! 1 !Lesley     v Egmond             Team Ramirez        
 -42 ! 2 !Esben      Poelstra             Sportschool Poelstra
     ! 3 !Dweezil    Schoonen             GSBVde Mattekloppers
 Resultaten jongens  geboren in 2003 t/m 2005 Poule   5 ( 6 )
     ! 1 !Colin      Dittmar              shoganai judo Dronte
 -52 ! 2 !Giel       Dol                  Sportschool Poelstra
     ! 3 !Chritov    Kaloyan              GSBVde Mattekloppers
     ! 4 !Pepijn     Braam                shoganai judo Dronte
 Resultaten jongens  geboren in 1995 t/m 2002 Poule   7 ( 4 )
     ! 1 !Jesse      Koopmans             Sportschool Poelstra
 -66 ! 2 !Sem        Kroeger              GSBVde Mattekloppers
     ! 3 !Thomas     Kalsbeek             Sportschool Poelstra
 Resultaten jongens  geboren in 1995 t/m 2002 Poule   8 ( 5 )
     ! 1 !Fabian     d Angremont          Team Ramirez        
 -73 ! 2 !Rick       Stormbroek           Vechtsport Veendam  
     ! 3 !Seun       Steenken             shoganai judo Dronte
     ! 4 !Feli       van t Goor           Vechtsport Veendam  
 Resultaten jongens  geboren in 1992 t/m 2002 Poule   9 ( 6 )
     ! 1 !Jc         Herbert              ICON JJ Ede         
 -81 ! 2 !Paul       van der Kooi         Renshu              
     ! 3 !Erik       Veldman              shoganai judo Dronte
     ! 4 !Philip     Meijer               Asahi               
 Resultaten jongens  geboren in 1992 t/m 2002 Poule  10 ( 5 )
     ! 1 !Reinier    de Vries             Sportschool Poelstra
 -90 ! 2 !Nick       Dijkstra             Team GFA            
     ! 3 !Maickel    Koenders             ICON JJ Ede         
     ! 4 !Christoph  Brwer                Hadashi Furstenau   
 Resultaten jongens  geboren in 1956 t/m 2002 Poule   6 ( 3 )
     ! 1 !Yob        Haaksma              Team Ramirez        
 -60 ! 2 !Kaesey     Milton               shoganai judo Dronte
     ! 3 !Pepijn     Bosvelt              ICON JJ Ede         
 Resultaten jongens  geboren in 1956 t/m 1994 Poule  17 ( 5 )
     ! 1 !Albert     Westerhof            GSBVde Mattekloppers
 -66 ! 2 !Bart       Koudijs              ICON JJ Ede         
     ! 3 !Elias      van der Pol          ICON JJ Ede         
     ! 4 !Wiran      Raspe                Gracie Barra Veendam
 Resultaten jongens  geboren in 1956 t/m 1994 Poule  18 ( 7 )
     ! 1 !Harry      Martens              shoganai judo Dronte
 -73 ! 2 !Johnson    Massanga             Judosport Groningen
     ! 3 !Michel     Bosvelt              ICON JJ Ede         
     ! 4 !Roy        Gortzak              Team Ramirez        
 Resultaten jongens  geboren in 1956 t/m 1991 Poule  19 ( 9 )
     ! 1 !Stefan     Greuter              GSBVde Mattekloppers
 -81 ! 2 !Hendrik    Hensema              Team GFA            
     ! 3 !Stefan     Beeftink             NipponJudoAchterhoek
     ! 4 !Heaht      Mulder               Budo Ryu Kenshin    
 Resultaten jongens  geboren in 1956 t/m 1991 Poule  20 ( 6 )
     ! 1 !Robert     van der Wal          Sportschool Poelstra
 -90 ! 2 !Freddie    Alves                Team GFA            
     ! 3 !Iwan       Hansen               Team Ramirez        
     ! 4 !Ronald     Enklaar              NipponJudoAchterhoek
 Resultaten jongens  geboren in 1956 t/m 2002 Poule  11 ( 3 )
     ! 1 !Ricardo    Voor den Dag         Team GFA            
 +90 ! 2 !Nick       Rezel                Team GFA            
     ! 3 !Jildert    Vellinga             Team GFA            
font>