skip to content

Inschrijven

Gesloten, max. aantal deelnemers bereikt.

Sponsor ons via

“SponsorKliks,

VriendenLoterij

Deel deze pagina


Bezoekers

free counters

Aftellen...

Nog 186 dagen
tot de 13e Friese Masters!

 Resultaten meisjes  geboren in 2005 t/m 2006 Poule   1 ( 4 )
     ! 1 !Maaike     Wiebers              Bos Judo Enkhuizen 
 -25 ! 2 !Estrella   Otte                 JS Haarlemmermeer  
     ! 3 !Minke      de Ruiter            Judo Kings         
     ! 4 !
 Resultaten meisjes  geboren in 2005 t/m 2006 Poule   3 ( 3 )
     ! 1 !Lupita     Adema                Sportschool Poelstra
 -30 ! 2 !Danique    Douma                JC Grou            
     ! 3 !Zoe        Mesken               si Steringa        
     ! 4 !
 Resultaten meisjes  geboren in 2003 t/m 2004 Poule   2 ( 5 )
     ! 1 !Heleen     Robinson             Geelhoed Walcheren 
 -28 ! 2 !Lois       Klein                Judovereniging Vos 
     ! 3 !Melany     Rossen               Dijkmansport       
     ! 4 !
 Resultaten meisjes  geboren in 2003 t/m 2004 Poule   4 ( 7 )
     ! 1 !Indy       Godschalk            Geelhoed Walcheren 
 -32 ! 2 !Layla      Marjane              Dijkmansport       
     ! 3 !Angela     van Ammers           Judo Yushi         
     ! 4 !Jildou     de Jong              Judo Kings         
 Resultaten meisjes  geboren in 2003 t/m 2004 Poule   5 (10 )
     ! 1 !Amanda     Lich                 J.v.Zempo/J.I.Noord
 -36 ! 2 !Ingrid     Koster               J.v.Zempo/J.I.Noord
     ! 3 !Indy       Godschalk            Geelhoed Walcheren 
     ! 4 !Fleur      Boonstra             si Steringa        
 Resultaten meisjes  geboren in 2003 t/m 2004 Poule   6 ( 6 )
     ! 1 !Manon      Poelsma              Judo Witmarsum     
 -40 ! 2 !Rixt       Geertsma             Judo Kings         
     ! 3 !Eva        van der Kooij        Judo Witmarsum     
     ! 4 !Berber     Ludema               FMT Budo           
 Resultaten meisjes  geboren in 2003 t/m 2004 Poule   7 ( 3 )
     ! 1 !Annick     Baas                 SI Tom van der Kolk
 -46 ! 2 !Agnes      Elzinga              FMT Budo           
     ! 3 !Mare       Bronsema             FMT Budo           
     ! 4 !
 Resultaten meisjes  geboren in 2000 t/m 2002 Poule   8 ( 8 )
     ! 1 !Isabel     Wiebers              Bos Judo Enkhuizen 
 -36 ! 2 !Marije     Westra               Judoclub Kollum    
     ! 3 !Floor      Meijer Rota          KENAMJU            
     ! 4 !Nicole     Sukandar             Bos Judo Enkhuizen 
 Resultaten meisjes  geboren in 2000 t/m 2002 Poule   9 ( 5 )
     ! 1 !Naomi      de Graaff            HABC Dun Hong      
 -40 ! 2 !Emma       Nalbat               Dijkmansport       
     ! 3 !Mei        van der Scheer       JudoteamBijsterbosch
     ! 4 !
 Resultaten meisjes  geboren in 2000 t/m 2002 Poule  10 ( 8 )
     ! 1 !Madelief   van Wijngaarden      Judoclub Zuidland  
 -44 ! 2 !Isa        Heideveld            Judo Ryu Muntendam 
     ! 3 !Iris       Westerhof            Judo Groningen     
     ! 4 !Bente      Egeter               JudoteamBijsterbosch
 Resultaten meisjes  geboren in 2000 t/m 2002 Poule  11 ( 7 )
     ! 1 !Roos       Deurloo              si Steringa        
 -52 ! 2 !Kamile     Nalbat               Dijkmansport       
     ! 3 !Rebecca    Vullings             KENAMJU            
     ! 4 !Emma       de Wal               Judo Groningen     
 Resultaten meisjes  geboren in 2000 t/m 2002 Poule  15 ( 4 )
     ! 1 !Sanne      ter Steege           JudoteamBijsterbosch
 -63 ! 2 !Merle      de Ruiter            si Steringa        
     ! 3 !Marin      Vissser              Dijkmansport       
     ! 4 !
 Resultaten meisjes  geboren in 1997 t/m 1999 Poule  12 ( 3 )
     ! 1 !Pleuni     Cornelisse           KENAMJU            
 -52 ! 2 !Sacha      Buwalda              Shoganai Judo      
     ! 3 !Bien       Boerboom             Judo Groningen     
     ! 4 !
 Resultaten meisjes  geboren in 1997 t/m 1999 Poule  14 ( 5 )
     ! 1 !Pascale    Netzer               Sportschool Poelstra
 -57 ! 2 !Zoe        v.d. Krieke          KENAMJU            
     ! 3 !Tara       Van den Berg         Bushido Heemskerk  
     ! 4 !
 Resultaten meisjes  geboren in 1997 t/m 1999 Poule  16 ( 3 )
     ! 1 !Sanne      Vermeer              Sportschool Poelstra
 -63 ! 2 !Wies       Achtereekte          JudoteamBijsterbosch
     ! 3 !Laura      Hidding              Judovereniging Vos 
     ! 4 !
 Resultaten meisjes  geboren in 1997 t/m 1999 Poule  18 ( 7 )
     ! 1 !Ilse       Hoevenaar            JudoteamBijsterbosch
 -76 ! 2 !Lieke      van Kins             Judoclub Zuidland  
     ! 3 !Marit      Kamps                Asahi              
     ! 4 !Alie       Weewer               SC Akkermans       
 Resultaten meisjes  geboren in 1977 t/m 1996 Poule  13 ( 5 )
     ! 1 !Paula      Borgonje             Shoganai Judo      
 -57 ! 2 !Ancella    Posthumus            Judovereniging Vos 
     ! 3 !Corina     Henselmans           Dojo 't Loo        
     ! 4 !
 Resultaten meisjes  geboren in 1977 t/m 1996 Poule  17 ( 8 )
     ! 1 !Natasja    Meijer               Judovereniging Vos 
 -70 ! 2 !Saskia     Verhaart             SV Kodokan Purmerend
     ! 3 !Anne       Kreuger              KENAMJU            
     ! 4 !Nicole     Folkertsma           Sportschool Poelstra
 Resultaten jongens  geboren in 2005 t/m 2006 Poule  19 ( 6 )
     ! 1 !Luca       Verheije             Geelhoed Walcheren 
 -24 ! 2 !Damian     Walta                SC Akkermans       
     ! 3 !Ruben      Walinga              de Leeuw           
     ! 4 !Boaz       Elzinga              FMT Budo           
 Resultaten jongens  geboren in 2005 t/m 2006 Poule  20 ( 8 )
     ! 1 !Luca       Verheije             Geelhoed Walcheren 
 -27 ! 2 !Milou      Hendriks             JC Grou            
     ! 3 !Mark       Klokman              Judo Kings         
     ! 4 !Sil        Velstra              FMT Budo           
 Resultaten jongens  geboren in 2005 t/m 2006 Poule  22 ( 7 )
     ! 1 !Esben      Poelstra             Sportschool Poelstra
 -30 ! 2 !Tim        Boijenga             Dave Jonkers       
     ! 3 !Alexander  Walst                Judo Yushi         
     ! 4 !Mees       Klunder              J.v.Zempo/J.I.Noord
 Resultaten jongens  geboren in 2005 t/m 2006 Poule  23 (10 )
     ! 1 !Melvin     Struijk              J.v.Zempo/J.I.Noord
 -34 ! 2 !Rico       Adema                Sportschool Poelstra
     ! 3 !Redmer     Duiker               si Steringa        
     ! 4 !Patrick    Prins                de Leeuw           
 Resultaten jongens  geboren in 2004 t/m 2005 Poule  25 ( 9 )
     ! 1 !Troy       van der Veen         Judo Kings         
 -38 ! 2 !Mathijs    Pietersma            de Leeuw           
     ! 3 !Steijn     Branderhorst         Marco Oord         
     ! 4 !Marijn     Siebert              BS BOOT            
 Resultaten jongens  geboren in 2004 t/m 2005 Poule  27 ( 7 )
     ! 1 !Dennis     Dijkstra             JV Thag            
 -42 ! 2 !Colin      Dittmar              Shoganai Judo      
     ! 3 !Dani       van der Gaast        Roelevink sport    
     ! 4 !Tom        Paasse               SI Tom van der Kolk
 Resultaten jongens  geboren in 2003 t/m 2004 Poule  21 (11 )
     ! 1 !Quinten    van der Veen         Judo Kings         
 -30 ! 2 !Ruben      Kugel                J.v.Zempo/J.I.Noord
     ! 3 !Juriaan    van Doorn            Geelhoed Walcheren 
     ! 4 !Luca       Needham              Judo Yushi         
 Resultaten jongens  geboren in 2003 t/m 2004 Poule  24 (21 )
     ! 1 !Aymen      El Moubarik          Judo Yushi         
 -34 ! 2 !Dion       Blanck               Judo Yushi         
     ! 3 !Joost      Bosman               Asahi-San          
     ! 4 !Julian     Boijenga             Dave Jonkers       
 Resultaten jongens  geboren in 2003 t/m 2003 Poule  26 ( 7 )
     ! 1 !Jay        Mossel               Judoteam van Dijk  
 -38 ! 2 !Moreno     Felida               Judoschool Hensema 
     ! 3 !Kevin      Swiers               Sportschool Poelstra
     ! 4 !Tom        Broenink             JV Thag            
 Resultaten jongens  geboren in 2003 t/m 2003 Poule  28 ( 4 )
     ! 1 !Silvan     Bulthuis             J.v.Zempo/J.I.Noord
 -42 ! 2 !Tiam       Malmoli              de Korte           
     ! 3 !Ashwin     Smits                Sportschool Poelstra
     ! 4 !
 Resultaten jongens  geboren in 2003 t/m 2004 Poule  30 ( 6 )
     ! 1 !Joel       Ngindu               Judoteam van Dijk  
 +46 ! 2 !Quinn      Hofman               HABC Dun Hong      
     ! 3 !Karsten    Lich                 J.v.Zempo/J.I.Noord
     ! 4 !Myron      Wiehink              J.v.Zempo/J.I.Noord
 Resultaten jongens  geboren in 2000 t/m 2002 Poule  31 ( 7 )
     ! 1 !Zico       Valks                KENAMJU            
 -34 ! 2 !Huub       van Kammen           J.v.Zempo/J.I.Noord
     ! 3 !Sander     ter Schuur           si Steringa        
     ! 4 !Mark Jan   Zonder               Geelhoed Beveland  
 Resultaten jongens  geboren in 2000 t/m 2002 Poule  32 (19 )
     ! 1 !Jurrien    Kugel                J.v.Zempo/J.I.Noord
 -38 ! 2 !Justin     Wassenaar            Shoganai Judo      
     ! 3 !Kelte      van der Veen         Judo Groningen     
     ! 4 !Naut       v. Dam               KENAMJU            
 Resultaten jongens  geboren in 2000 t/m 2002 Poule  33 (21 )
     ! 1 !Emiel      Jaring               SV Kodokan Purmerend
 -42 ! 2 !Indy       Timmers              Judo Yushi         
     ! 3 !Jelle      van der Werff        Judo Yushi         
     ! 4 !Djemen     Hogerman             Judo Groningen     
 Resultaten jongens  geboren in 2000 t/m 2002 Poule  35 (19 )
     ! 1 !Christophe Groot                Judo Yushi         
 -46 ! 2 !Jan willem Loer                 J.v.Zempo/J.I.Noord
     ! 3 !Gijs       Wiegman              si Steringa        
     ! 4 !Max        Benthem              J.v.Zempo/J.I.Noord
 Resultaten jongens  geboren in 2000 t/m 2002 Poule  36 (15 )
     ! 1 !Shayan     Farrokhi             JudoteamBijsterbosch
 -50 ! 2 !Mart       Everts               Judo Groningen     
     ! 3 !Petros     Reinders             JV Thag            
     ! 4 !Maikel     Frank                SI Tom van der Kolk
 Resultaten jongens  geboren in 2000 t/m 2002 Poule  38 (11 )
     ! 1 !Mike       Vlaar                SI Tom van der Kolk
 -55 ! 2 !Bram       vd Elst              Dijkmansport       
     ! 3 !Jordi      van Tongeren         Judo Groningen     
     ! 4 !Stan       Maring               Dijkmansport       
 Resultaten jongens  geboren in 2000 t/m 2002 Poule  41 (11 )
     ! 1 !Kylian     Bulthuis             J.v.Zempo/J.I.Noord
 -60 ! 2 !Rens       Papadopoulos         SV Kodokan Purmerend
     ! 3 !Petrik     van Wesel            Asahi              
     ! 4 !David      Broere               KENAMJU            
 Resultaten jongens  geboren in 2000 t/m 2002 Poule  43 ( 6 )
     ! 1 !Tim        Fennema              Judo Yushi         
 -66 ! 2 !Nicky      Garms                Kata Guruma        
     ! 3 !Lammert    Dijkstra             si Steringa        
     ! 4 !Bas        Kloezen              si Steringa        
 Resultaten jongens  geboren in 2000 t/m 2002 Poule  45 ( 4 )
     ! 1 !Maarten    van Ark              Sportschool Poelstra
 -73 ! 2 !Ryan       Sijm                 Kata Guruma        
     ! 3 !Maurice    Dunning              Dijkmansport       
     ! 4 !
 Resultaten jongens  geboren in 1997 t/m 1999 Poule  34 ( 6 )
     ! 1 !Roan       Hendriks             SC Akkermans       
 -46 ! 2 !Gerard     Hoekstra             Judoclub Kollum    
     ! 3 !Collin     Hendriksma           Sportschool Poelstra
     ! 4 !Coen       Waardenburg          J.v.Zempo/J.I.Noord
 Resultaten jongens  geboren in 1997 t/m 1999 Poule  37 ( 5 )
     ! 1 !Daniel     Wassenaar            Shoganai Judo      
 -50 ! 2 !Thomas     van Mourik           Shoganai Judo      
     ! 3 !Steven     Kielman              si Steringa        
     ! 4 !
 Resultaten jongens  geboren in 1997 t/m 1999 Poule  39 (11 )
     ! 1 !Thomas     Beentjes             KENAMJU            
 -55 ! 2 !Arthur     Heeres               Shoganai Judo      
     ! 3 !Koen       Hogervorst           Budover. Hoogeveen 
     ! 4 !Jesse      Koopmans             Sportschool Poelstra
 Resultaten jongens  geboren in 1997 t/m 1999 Poule  42 ( 9 )
     ! 1 !Killian    Zijlstra             Judo Groningen     
 -60 ! 2 !Nima       Malmoli              de Korte           
     ! 3 !Patrick    Pozderski            Shoganai Judo      
     ! 4 !Jasper     de Graaf             BC Julianadorp     
 Resultaten jongens  geboren in 1997 t/m 1999 Poule  44 (17 )
     ! 1 !Jesse      Krekelaar            J.v.Grootegast     
 -66 ! 2 !Sebastiaan v.Honschoten         KENAMJU            
     ! 3 !Joris      Boes                 Judo Groningen     
     ! 4 !Ivailo     Dijkstra             si Steringa        
 Resultaten jongens  geboren in 1997 t/m 1999 Poule  46 (10 )
     ! 1 !Melvin     Hoving               Judo Groningen     
 -73 ! 2 !Tom        Boneschansker        Judo Groningen     
     ! 3 !Mike       Westert              Judo Groningen     
     ! 4 !Klaas      Veld                 JudoteamBijsterbosch
 Resultaten jongens  geboren in 1997 t/m 1999 Poule  47 ( 8 )
     ! 1 !Jan        Reijntjens           Judo Groningen     
 -90 ! 2 !Robin      Kalsbeek             Sportschool Poelstra
     ! 3 !Jeffrey    Ester                JudoteamBijsterbosch
     ! 4 !Jelle      Kuijpers             KENAMJU            
 Resultaten jongens  geboren in 1979 t/m 1996 Poule  50 ( 6 )
     ! 1 !Niels      Evers                Shoganai Judo      
 +81 ! 2 !Robert     van der Wal          Sportschool Poelstra
     ! 3 !Sam        Kleuver              Shoganai Judo      
     ! 4 !Mark       Breider              Judovereniging Vos 
 Resultaten jongens  geboren in 1970 t/m 1996 Poule  48 (10 )
     ! 1 !Rick       Nieters              Judovereniging Vos 
 -81 ! 2 !Stefan     Sulkers              Shoganai Judo      
     ! 3 !Thijs      Lesterhuis           Dojo 't Loo        
     ! 4 !Marc       Stol                 Sportschool Poelstra
 Resultaten jongens  geboren in 1963 t/m 1996 Poule  40 (11 )
     ! 1 !Tijmen     Brinkkemper          KENAMJU            
 -66 ! 2 !Arthur     Meuleman             Judo Groningen     
     ! 3 !Glenn      Dijkstra             Sportschool Poelstra
     ! 4 !Jacob      Koornstra            Sportschool Poelstra
 Resultaten jongens  geboren in 1963 t/m 1996 Poule  55 (15 )
     ! 1 !Koen       de Hoog              Judoclub Zuidland  
 -73 ! 2 !Fabian     Dargel               BSG Kleverland     
     ! 3 !Arjen      van Dijk             SI Tom van der Kolk
     ! 4 !Joris      Sonnema              SI Tom van der Kolk